Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske Jastrabie - Trenčiansky krajHľadať
 
 

Oficiálne webové sídlo /webová stránka/ obce Trenčianske Jastrabie.

Výberové konanie - učiteľka MŠVytlačiť
 

Obec Trenčianske Jastrabie vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta učiteľky Materskej školy v Trenčianskom Jastrabí.
Na výkon pozície učiteľky materskej školy je požadované splnenie predpokladov stanovených v zákone č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov. Bližšie o kvalifikačných požiadavkách, kritériách a zoznam požadovaných dokladov nájdete v prílohe.

Písomné žiadosti do výberového konania posielajte alebo osobne doručte s požadovanými dokladmi (úradne overené fotokópie) najneskôr do 15. augusta 2019 do 14 00 hod. na adresu Obecný úrad Trenčianske Jastrabie, 913 22 Trenčianske Jastrabie č. 102.

Uchádzači, ktorí budú spĺňať kvalifikačné predpoklady, budú prizvaní telefonicky alebo e-mailom na pohovor, ktorý sa uskutoční dňa 21. augusta 2019 v zasadačke obecného úradu v Trenčianskom Jastrabí.


 
 
Viete čo sú grgule?
 
 
104

 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka