Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske Jastrabie - Trenčiansky krajHľadať
 
 

Rok 2011

Prekrytie priekopy

Obecné zastupiteľstvo a starosta obce v Trenčianskom Jastrabí ďakuje obyvateľom bytovky č. 316  za vybudovanie odvodnenia dažďovej vody pri bytovke, a občanom Tomášovi Danišovi č. 107 a Jozefovi Kusému za prekrytie priekopy pri svojich rodinných domoch na vlastné náklady pri dodávke rúr a žľabov od obecného úradu.


 

Súťaž o najkrajšiu záhradku

Počas roka do 15. septembra 2011 prebiehala súťaž o najkrajšiu záhradku, predzáhradku a balkón. Do tejto súťaže sa prihlásilo 10 súťažiacich, tieto elektronicky zaslali fotografie, pani Anna Vondrová priniesla fotografie, ktoré sa nedajú zverejniť na tejto stránke.   Výsledok súťaže starosta obce oznámil na Babinci 19. novembra 2011, kde si niektoré zúčastnené prevzali malú pozornosť od obecného úradu, ostatné si túto maličkosť prevezmú na obecnom úrade.


 

Chodník

Dňa 4. novembra 2011 bol oficiálne odovzdaný do užívania nový chodník v obci, za účasti detí z MŠ, ktoré môžu spokojne chodiť na vychádzky, pána Sekerku, ktorý často bude využívať tento chodník, samozrejme pracovníkov, ktorí sa podieľali na výstavbe chodníka, pracovníčiek OcÚ a starostu, a spoločne chodník pokropili šampanským, aby dobre slúžil.


 

Práce v obci 2011

  • Prekrytie priekopy
  • Súťaž o najkrakšiu záhradku, predzáhradku, balkón
  • Chodník
  • Práce v obci - školská jedáleň

 
Viete čo sú grgule?
 
 
102

 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka