Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske Jastrabie - Trenčiansky krajHľadať
 
 

2012

Odpoveď na mail - sťažnosť:

Starosta je zástupca obyvateľov obce , ktorí ho zvolili svojimi hlasmi. Z toho vyplýva že by mal zastupovať všetkých obyvateľov obce a nie len istej skupiny obyvateľov. Každý má právo na riešenie svojho problému na obecnom úrade a na slušné jednanie zo strany starostu obce. Starosta by si mal preveriť fakty a nie dať na nepodložené reči nech sa jedná o hocikoho. Ale asi je lepšie sľúbiť pred voľbami , že každý bude mať na obecnom úrade dvere otvorené na riešenie svojho problému,ale po voľbách sa na sľuby asi rýchlo zabúda. Post starostu obe nesie aj dávku slušnosti jednať s ľuďmi a nie ich odmietať. Rád prídem na obecný úrad ak sa nájde ,,ochota starostu,, jednať s človekom a nie odmietnuť ho neochotou. Som zvedavý či sa nájde toľko slušnosti na zverejnenie tohto príspevku alebo bude odmietnutý.

Obyvateľ obce
Odpoveď prosím poslať na adresu combi@centrum.sk

 

Odpoveď:

   Vážený anonymný sťažovateľ "obyvateľ obce"

  Dňa 12.1.2012 som si prečítal  mail z našej webovej stránky - vašu sťažnosť. Keď chceme postúpiť v riešení vášho "neriešeného" problému a neslušného jednania zo strany starostu obce, bolo by nanajvyš slušné konkretizovať, kedy a aký problém starosta obce s vami odmietol prejednať, riešiť a kedy nebol ochotný si vás vypočuť.

  Môžem vás ubezpečiť, že starosta je tu pre všetkých občanov Trenčianskeho Jastrabia, že v žiadnom prípade nerobí rozdiely medzi občanmi, že nikoho neodmieta a neodmietol, aby si vypočul ich sťažnosti a v rámci svojich kompetencií ich problémy riešil.

  Tak ako neodmieta komunikáciu so svojimi spoluobčanmi, nevidí dôvod prečo by nemal vyhovieť vašej sťažnosti, nezverejniť a neodpovedať - zverejníme, odpovieme.

  Teším sa, že v budúcnosti svoju sťažnosť podpíšete a neskryjete sa pod anonym - obyvateľ obce.

 

                                                                                            Zdeněk Frývaldský
                                                                             obyvateľ Trenčianskeho Jastrabia

 

 


 
Viete čo sú grgule?
 
 
92

 

dnes je: 23.5.2019

meniny má: Želmíra

webygroup
ÚvodÚvodná stránka