Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske Jastrabie - Trenčiansky krajHľadať
 
 

2011

Ohlas na vývoz komunálneho odpadu:  v kolonke "Napíšte nám"

Mala by som niečo ohľadne vývozu smetí. Ako je to možné, že jedna rodina má dva smetiaky, čo by bolo v poriadku. Zavesí tam jeden žetón a smetiari mu vyprázdnia obidva smetiaky. To isté sa stane o tri domy ďalej s tým, že je zavesený iba jeden žetón dva plne smetiaky, ale oni vyprázdnia iba jeden, ten kde je zavesený žetón. Toto sledujem už dlhšiu dobu a je to nespravodlivé  voči tým čo majú jeden smetiak. Bola by som rada keby sa v tomto spravila v obci náprava, aby jedni neškodovali na úkor druhých vynaliezavých ľudí. Chcem len povedať toľko, že za jeden rok sú to pekné peniaze, za ktoré by som si aj ja mohla kúpiť pre seba niečo naviac.  Za skoré vyriešenie vopred ďakujem pánu starostovi.

Odpoveď starostu:

Ďakujem vám za váš postreh k vývozu komunálneho odpadu a vyprázdňovania smetných nádob.

Organizácia "BORINA EKOS" s ktorou má naša obec zmluvu o vývoze komunálneho odpadu bola upozornená na vami poukazované nesdostatky a pracovníci uvedenej organizácie sú podľa zmluvy povinný vyprázdňovať smetné nádoby iba so štítkom.

Do budúcnosti vás žiadam, v snahe odstrániť nedostatky, na ktoré ste poukázali, konkretizovať osoby, aby vedenie obce mohlo s potencionálnymi porušovateľmi zjednať nápravu.

 

 


 

odpoveď na sťažnosť občanov - zaslaný mail

Upozornenie

Viete čo sú grgule?
 
 
99

 

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka